Every cheese except three is more expensive per pound compared to my car. Rotfl.
Every time I bought cheese I was living in the lap of luxury here, could've bought a better car if I didn't waste it on cheese. Unless it was Cheddar, Swiss, or Mozzarella. smh. 🤣
Every time I bought cheese I was living in the lap of luxury here, could've bought a better car if I didn't waste it on cheese. Unless it was Cheddar, Swiss, or Mozzarella. smh. 🤣
Reposted from
Emily Rae
This is the best graph I've seen in a while 📊
Comments