Koszt wyprodukowania 1 eklerka:
mąka 10gr 0,10zł;masło 10gr 0,20zł;jaja 1/2 0,25zł;cukier 5 gr 0,05zł;krem 20gr 1zł;polewa czekoladowa 10gr 0,20zł.
Robocizna 1zł,energia 0,10zł,opakowanie 0,10zł.Łączny koszt produkcji 4zł.
Cena eklerka na półce - 16,90zł.
Ta pazerność jest wręcz krępująca i chora.
mąka 10gr 0,10zł;masło 10gr 0,20zł;jaja 1/2 0,25zł;cukier 5 gr 0,05zł;krem 20gr 1zł;polewa czekoladowa 10gr 0,20zł.
Robocizna 1zł,energia 0,10zł,opakowanie 0,10zł.Łączny koszt produkcji 4zł.
Cena eklerka na półce - 16,90zł.
Ta pazerność jest wręcz krępująca i chora.
Comments
Koło mnie mają eklerki po 5 zł 🤣🤣
W Polsce tu u mnie tycia filiżanka kawy 16 złotych, ekler 16,9 zł.
Polactwo zawsze było pazerne.
Z resztą, czy ktoś Ci broni wyprodukować eklerka za te 4 zł i zarobić na nim 4 razy więcej?
Do dzieła, masz czysty biznes!
Jeżeli ktoś nie potrafi rozdysponować swojego budżetu tak by nie jęczeć, że nie ma za co rachunków opłacić to tylko i wyłącznie jego problem.
W tym roku byłam w Heidelbergu na takim podobnym. "Wusrty" z serem 300gr 7 euro. Grzaniec 2 euro. Itp i td.
https://stat.gov.pl/sygnalne/komunikaty-i-obwieszczenia/lista-komunikatow-i-obwieszczen/komunikat-w-sprawie-wskaznika-wzrostu-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych-ogolem-w-marcu-2023-r-w-stosunku-do-marca-2017-r-,67,13.html
Więc ja też jeszcze raz. Weź i rób te eklery. Taka szansa, a Ty prawdziwy biznesmen będziesz stał z boku i się przyglądał?
Ta eklery sa robione na miejscu czy sa tylko sprzedawane w tym "gastro"?
Jakie są skład tych co piszesz, a tych w Polsce?
Można tak ciągnąć