Food $300
Data $200
Rent $950
JPG Images of Tulip Bulbs $1,375,500
Utilities $300

Someone who is good at next level shit please help me budget this. my family is dying
Reposted from Ed Zitron
honey wake up. All my apes are gone

Comments