You know what hates to see me coming?
I go thru it like it doesn’t cost $100 a bottle.
I go thru it like it doesn’t cost $100 a bottle.
Comments
1. It’s delicious
2. I read somewhere that most olive oils be lying. This one is supposedly the real deal.
Also, a food tour in Italy sounds like a great time!